Планшети з Aliexpress

Планшети стали частиною повсякденного життя і зробили простіше. За 5 років планшетні комп'ютери пройшли шлях пристрою, що забезпечує базові функції до повноцінного замінника настільного комп'ютера або ноутбука. Технічні можливості виробників і популярність планшетів зробили їх одним з ринків, що розвиваються інформаційних технологій. Сьогодні можна купити планшет під будь-які завдання і потреби. Даний клас гаджетів можна використовувати як електронну книгу, ігрову приставку, робочий ноутбук і навіть як мобільний телефон.

Планшети

Це функціональна різноманітність породжує плутанину і ускладнює правильний вибір планшета. Однак не все так складно як здається на перший погляд. Завдяки фільтрам, каталог Aliexpress допоможе купити планшет без проблем. Далі ви знайдете поради, як зробити правильний вибір і на що варто звернути увагу.

В першу чергу визначитеся зі спектром завдань, які стоять перед планшетом. Це розваги, перегляд фільмів або серфінг в мережі Інтернет. Без проблем підберете пристрій для роботи. У цьому випадку підхід до даного питання інший.

Якщо ви купуєте планшет для розваг, то зверніть увагу на планшети на Android або iOS. Android-планшети виділяє ціна і більш широкі можливості по роботі з файлами, а особливістю друге є простота роботи, інтуїтивність інтерфейсу і більш високий рівень оптимізації програмного забезпечення. Якщо в спектр завдань входить робота з класичними додатками, на зразок пакету Microsoft Office, то планшети на Windows стануть хорошим вибором. Також, можна придбати планшети, що несуть на борту дві операційні системи - Android і Windows, так звані Dualboot-моделі.

Потім визначтеся, де ви найчастіше буде використовувати планшет - вдома, в офісі або на вулиці. Якщо пристрій рідко залишає межі квартири, то зверніть увагу на діагоналі дисплея від 9 до 13 дюймів. Якщо ж потрібно портативний пристрій і важлива вага - подивіться на компактні моделі планшетів з розміром екрану до 8 дюймів. В такому випадку вибрати планшети з вагою до 300-350 грам, адже якщо передбачається, що пристрій має бути регулярно з вами, то кожні додаткові 50 грам в сумці або в руці будуть відчуватися особливо.

Визначившись з розміром дисплея, не зайвим буде правильний вибір дозволу екрану, яким оснащений планшет. Чим воно вище, тим щільніше точки на екрані і тим чіткіше зображення. Це важливо якщо вам належить багато працювати з текстом, читати або переглядати фотографії. Менша зернистість зображення приємніше для очей з точки зору комфорту споживання інформації. Як типу матриці, найкращим вибором стане IPS за рахунок природної передачі кольору, реалістичною контрастності і кутів огляду. Останній показник особливо важливий для планшета в тих випадках, коли треба щось показати іншій людині або групі людей.

Підходячи до вибору апаратної начинки варто згадати про те, де планується використання планшета - на виїзді чи вдома. Йдеться про бездротові інтерфейси зв'язку. Якщо вам важливо залишатися на зв'язку навіть там, де немає точок доступу Wi-Fi, то варто придбати планшет з 3G, деякі моделі дозволяють здійснювати дзвінки, як смартфони.

Відкрити каталог